Jesteśmy małą firmą z wielkim potencjałem.

O nas

ARONNET powstał w 2009 roku. Jesteśmy firmą rodzinną oferującą dużą elastyczność w zakresie dostosowania swojego trybu pracy na rzecz naszego klienta. Cechuje nas zapał do intensywnej pracy, kreatywność, otwartość umysłu oraz duże doświadczenie programistyczne i inżynierskie. Naszym priorytetem jest dobra komunikacja z klientem w celu jak najlepszego dopasowania rozwiązań do jego oczekiwań.

Możemy poszczycić się współpraca z wieloma klientami w szerokiej gamie usług programistycznych. Poczynając od prostych stron WWW poprzez systemy inteligentnych budynków czy aplikacje M2M kończąc na aplikacjach mobilnych. W zakładce „Projekty” zamieszczamy niektóre z naszych realizacji. Mieliśmy przyjemność pracować dla organizacji pozarządowych, Senatu Rzeczypospolitej Polskiej czy firm z różnych sektorów gospodarki.

Swoje doświadczenie budujemy również poprzez indywidualny rozwój warsztatu. Jego podwaliny tworzone były w firmie Teleca Poland obecnie Symphony Teleca. Tam pozyskiwaliśmy doświadczenie pracy w międzynarodowych projektach dla wielkich marek świata IT takich jak Nokia, SonyEricsson czy Google. W celu stworzenia w pełni profesjonalnej usługi dla naszego klienta, współpracujemy z grafikami oraz inżynierami niezbędnymi do osiągnięcia optymalnego rozwiązania powierzonego nam problemu. Obecnie  ARONNET  jest w stanie sprostać relatywnie każdemu powierzonemu zadaniu, w taki sposób, aby klient otrzymał rozwiązanie informatyczne najbardziej dopasowane do swoich potrzeb.

Arek

Arkadiusz Grabka

Absolwent Politechniki Łodzkiej, kierunek informatyka o specjalności technologie internetowe. Zajmuje się kontaktem z klientami, architekturą aplikacji. Posiada kilkuletnie doświadczenie programistyczne w zakresie aplikacji serwerowych, standalone oraz mobilnych. Założyciel ARONNET. W wolnym czasie lubi grać w piłkę nożną, jeździć na nartach oraz rekreacyjnie podróżować.
Mateusz

Mateusz Grabka

Inżynier informatyk oraz student Politechniki Łódzkiej, studiów magisterskich o kierunku informatyka ze specjalnością systemy rozproszone i platformy mobilne. Zajmuje się tworzeniem sieciowych aplikacji bazodanowych, aplikacji mobilnych na platformę Android oraz rozwiązań opartych o chmurę Google App Engine. Zna w stopniu komunikatywnym język angielski i niemiecki. Interesuje się sportem, nowoczesnymi technologiami, fizyką i sztukami walki.